Deviant Beauty
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Posturi mutate

3 participanți

In jos

Posturi mutate Empty Posturi mutate

Mesaj  ioana Vin Feb 12, 2010 8:32 am

Fiecare forum cu destinatia lui
Dar consider ca fiind deschis din ianuarie, aveti cam putini membri.
Si postezi tu, erwin, inca o tipa si cam atat.
Ai sa te confrunti cu lipsa de subiecte si daca nu gasiti ceva nou, ceva interesant ce se cere, o sa moara forumul asta.
Atrageti persoane.
Stiu ca se face ca o smecherie de fereastra care iti apare pe diferite pagini si ca sa le inchizi nu poti, iar dand un clic, se deschide automat acet forum.
E o idee, nu?

ioana

Mesaje : 26
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 42
Localizare : Romania

Sus In jos

Posturi mutate Empty Re: Posturi mutate

Mesaj  SandraKrisztina Vin Feb 12, 2010 11:57 am

Din nou aceeiasi problema...Ioana. Incearca sa scrii despre lucrurile in discutie in acel topic. De exemplu postul tau de acum s-ar regasi mult mai bine la OFF-Topic in Sectiunea Critici si Sugestii.
Are putini membrii pentru ca nu i s-a facut publicitate.
Poate nici nu va ajunge vreodata cu sute de mii de membrii, important este sa fie un forum ok, curat si bine organizat.
Cat despre subiecte ele vor veni pe masura ce se discuta despre ele. Nu are rost sa fac subiecte ipotetice de pe acum, cand suntem doar 5 insi cum ai spus si tu si propabil nimeni nu s-ar atinge de ele.
Categoriile principale sunt facute. Ceea ce va urma depinde de voi cei care postati.
Daca vor incepe sa posteze oamenii despre uitatul pe pereti, si sunt destule persoane interesate de asa ceva, fii sigura ca va exista un topic special pentru asta. Acum ar da destul de dubios sa fac acest topic.
SandraKrisztina
SandraKrisztina
Admin

Mesaje : 122
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

http://alicualexa.wordpress.com/

Sus In jos

Posturi mutate Empty Re: Posturi mutate

Mesaj  VianneDeviant Vin Feb 12, 2010 1:07 pm

Ca sa ne intelegem cu totii am sa va rog sa terminati aceasta discutie.

Membri pe forum nu sunt momentan fiindca practic forumul este inca in constructie. Ca am lasat cativa useri sa posteze a fost pentru ca au fost date cateva mass-uri cu forumul fara acordul meu, inainte ca acest forum sa fie gata.

Vor fi useri , nu iti face griji pentru asta.

Pana una alta, Ioana, daca vrei sa postezi ceva am sa te rog sa fii atenta unde postezi. Nu vreau sa mai fiu nevoita sa iti mut posturi. Citeste regulamentul si fii atenta la ce postezi si unde postezi.
VianneDeviant
VianneDeviant
Admin

Mesaje : 68
Data de inscriere : 01/02/2010

https://devbeau.forumgratuit.ro

Sus In jos

Posturi mutate Empty Re: Posturi mutate

Mesaj  ioana Vin Feb 12, 2010 3:02 pm

Te deranjeaza prezenta mea pe forumul tau?
E ok.
Anulez contul. Cre e problema?

ioana

Mesaje : 26
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 42
Localizare : Romania

Sus In jos

Posturi mutate Empty Re: Posturi mutate

Mesaj  SandraKrisztina Vin Feb 12, 2010 3:09 pm

Problema nu este de anulat vreun cont. Problema este ca de cand te-ai inscris nu ai tinut deloc cont de micile reguli de aici. Era greu sa citesti un regulament si sa iti faci o descriere?
Nu stiu de unde ai aflat de acest forum si ce te-a facut sa te inscrii pe el, dar daca tot ai facut-o incearca sa nu te dai mai superioara decat restul , " eu nu citesc regulamentul ca toate is la fel", adica ceilalti sunt niste prosti ca il citesc tu esti desteapta.
Nu intelegem ce cauti tu de fapt. Daca ai vreun subiect pe care vrei sa il propui , fa-o la sugestii , tot aici la off topic, daca chiar nu gasesti nicun subiect de discutat.
Zici ca este un forum plagiat. Despre ce ai vrea tu sa se discute aici? Mecanica cuantica, energie eoliana? Cum sa analizam oamenii de langa noi pana la ultimul detaliu?
Propune un subiect si daca se gasesc amatori, ii facem un topic separat.
SandraKrisztina
SandraKrisztina
Admin

Mesaje : 122
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

http://alicualexa.wordpress.com/

Sus In jos

Posturi mutate Empty Re: Posturi mutate

Mesaj  ioana Vin Feb 12, 2010 3:19 pm

Atunci cand instalezi un program tu vrei sa zici ca citeti de fiecare data termenii sau conditiile?
Sa fim serioase.
Te intrebi cum ajuns pe acest Forum?
E simplu.
Vb cu Erwin pe mess si mi-a zis ca se afla si el pe aici. Adica a facut publicitate. Ca doar asta si spera oricine, nu?
Nu cred ca v-am facut "prosti", am comentat si eu la fel cum se face pe forumuri. Comentand, argumentand, contra argumentand, s.a.m.d. , afli lucruri noi, inveti, te documentezi, critii, etc.
Ca doar de asta intri, sau pur si simplu sa furi informatia care te intereseaza si iesi ca oricum nu aveai alte scopuri.
Am vrut sa propun ceva, de fapt am si facut-o, dar nu am fost inteleasa.
Apoi nu mai conteaza.

ioana

Mesaje : 26
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 42
Localizare : Romania

Sus In jos

Posturi mutate Empty Re: Posturi mutate

Mesaj  SandraKrisztina Vin Feb 12, 2010 3:25 pm

Mda , in acest caz este clar. Il cunosc mult prea bine pe Erwin si stiu cat de capos si cat de bolnav de contrazicere este si am renuntat de mult sa mai intru in polemici cu el, din simplul motiv ca oricat de albastru i-as spune eu ca e cerul, el tot verde il va vedea ( metaforic vorbind ). Asa si cu tine, deci prefer sa renunt.
De acum poti spune ce vrei, nu ma mai bag peste tine, nu voi mai raspunde. Te rog numai sa scrii la topicurile adecvate.
SandraKrisztina
SandraKrisztina
Admin

Mesaje : 122
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

http://alicualexa.wordpress.com/

Sus In jos

Posturi mutate Empty Re: Posturi mutate

Mesaj  ioana Vin Feb 12, 2010 3:32 pm

Acum vorbim si noi aceiasi limba

ioana

Mesaje : 26
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 42
Localizare : Romania

Sus In jos

Posturi mutate Empty Re: Posturi mutate

Mesaj  VianneDeviant Mar Feb 16, 2010 4:19 pm

Nu ma deranjeaza prezenta ta pe forumul meu , caci daca ar fi fost sa ma deranjeze crede-ma ca ai fi stiut. NU ma leg de tine in mod special. Ti-am atras atentia , pur si simplu. Sunt admin pe acest forum , iar asta este obligatia sau job-ul meu, oricum vrei tu sa ii zici.

DIn nou sper ca m-am facut inteleasa.
VianneDeviant
VianneDeviant
Admin

Mesaje : 68
Data de inscriere : 01/02/2010

https://devbeau.forumgratuit.ro

Sus In jos

Posturi mutate Empty Re: Posturi mutate

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum