Deviant Beauty
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Leapsa Lovers

3 participanți

In jos

Leapsa Lovers Empty Leapsa Lovers

Mesaj  SandraKrisztina Joi Feb 04, 2010 10:58 am

Cei carora le place acest joculet, sunt bineveniti in aceasta sectiune. Puteti sa postati aici lepsele , si cei care doresc pot raspunde la ele, sau puteti nominaliza chiar voi , cui pasati leapsa.

Spor!
SandraKrisztina
SandraKrisztina
Admin

Mesaje : 122
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

http://alicualexa.wordpress.com/

Sus In jos

Leapsa Lovers Empty Re: Leapsa Lovers

Mesaj  Emily Joi Feb 04, 2010 5:11 pm

I'm a leapsa lover Very Happy
Lepsele mele pot sa le ia oricine doreste si are chef, sa spun din start Very Happy









1. Dacă ai putea să intri şi să trăieşti într-o carte, care ar fi această? Motivează alegerea făcută! (Dar într-un film? Dar într-un cântec?)


2. Dacă ai putea să-ţi alegi prenumele care ar fi acesta? Dar în cazul în care ai fi de gen opus?


3. În ce altă ţară ai vrea să trăieşti pentru 1 an şi de ce?




4. Care e visul cel mai neobişnuit pe care l-ai avut şi pe care ţi-l aminteşti?


5. Povesteşte o zi din viaţă ta imaginându-ţi că eşti un animal.


6. Dacă ai putea trăi în pielea altcuiva cpentru o perioadă limitată de timp, cine ar fi această persoană şi de ce ai ales-o?


7. Dacă te-ai trezi singur pe lume, care crezi că ţi-ar fi primele gânduri şi ce ai face prima dată?
Emily
Emily
Moderator

Mesaje : 37
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 31
Localizare : Oradea

http://emilygoeswild.blogspot.com/

Sus In jos

Leapsa Lovers Empty Re: Leapsa Lovers

Mesaj  SandraKrisztina Joi Feb 04, 2010 8:56 pm

Pai sa vedem :

1. Dacă ai putea să intri şi să trăieşti într-o carte, care ar fi această? Motivează alegerea făcută! (Dar într-un film? Dar într-un cântec?)

Toate cartile lui Dumas , pe care le ador. Pentru ca erau niste vremuri mult mai frumoase decat cele actuale, prietenia era cea mai de pret comoara si iubirea , o nestemata scumpa. Filme si cantece mai putin. Sa zicem film : The Green Mile si cantec ...nu imi vine in minte.

2. Dacă ai putea să-ţi alegi prenumele care ar fi acesta? Dar în cazul în care ai fi de gen opus?

Probabil Krisztina sau Francesca. Luca in cazul in care as fi fost barbat.

3. În ce altă ţară ai vrea să trăieşti pentru 1 an şi de ce?

Germania, iubesc cultura, istoria si limba lor. Tot ce tine de ei de fapt.

4. Care e visul cel mai neobişnuit pe care l-ai avut şi pe care ţi-l aminteşti?

Visele mele nu prea sunt foarte deosebite, din pacate sau nu.

5. Povesteşte o zi din viaţă ta imaginându-ţi că eşti un animal.

As fi probabil un urs koala si as dormi toata ziua.

6. Dacă ai putea trăi în pielea altcuiva cpentru o perioadă limitată de timp, cine ar fi această persoană şi de ce ai ales-o?

Nu as vrea sa fiu in pielea nimanui. Mi-e foarte bine asa cum sunt. Smile

7. Dacă te-ai trezi singur pe lume, care crezi că ţi-ar fi primele gânduri şi ce ai face prima dată?

M-as panica si apoi as gandi la rece variantele pe care le am.
SandraKrisztina
SandraKrisztina
Admin

Mesaje : 122
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

http://alicualexa.wordpress.com/

Sus In jos

Leapsa Lovers Empty Re: Leapsa Lovers

Mesaj  erwin28 Joi Feb 11, 2010 6:44 pm

1. Dacă ai putea să intri şi să trăieşti într-o carte, care ar fi această? Motivează alegerea făcută! (Dar într-un film? Dar într-un cântec?)

Nu-mi place sa traiesc in fictziune, deci nu vreau sa improvizez ...

2. Dacă ai putea să-ţi alegi prenumele care ar fi acesta? Dar în cazul în care ai fi de gen opus?

Hristianos, Hristini

3. În ce altă ţară ai vrea să trăieşti pentru 1 an şi de ce?


Grecia geoarece rup putina greaca si as supravietzui


4. Care e visul cel mai neobişnuit pe care l-ai avut şi pe care ţi-l aminteşti?

Zburam pe unde vroiam eu ...


5. Povesteşte o zi din viaţă ta imaginându-ţi că eşti un animal.

Unii si asa au facut afirmatia asta si fara sa-mi imaginez, deci as fi eu Laughing

6. Dacă ai putea trăi în pielea altcuiva cpentru o perioadă limitată de timp, cine ar fi această persoană şi de ce ai ales-o?

Nu mi-ar placea sa fiu in pielea nimanui. Nu de alta, dar as face asemenea chimbari radicale sa devina eu, incat acesta sar sinucide ...

7. Dacă te-ai trezi singur pe lume, care crezi că ţi-ar fi primele gânduri şi ce ai face prima dată?

M-as uita in jur, as cauta supravietuitoti sau ceva de genul, apoi m-as uita in sus si as pune o intrebare: dece tocmai eu, ce rost mai are, care e scopul caci singur pe lume e ca o lume parasita ... .

erwin28

Mesaje : 41
Data de inscriere : 04/02/2010
Localizare : constanta

Sus In jos

Leapsa Lovers Empty Re: Leapsa Lovers

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum